Vratislav Kalenda

Spolumajitel, výkonný ředitel a senior konzultant společnosti Image Lab s.r.o.

 

Specializuje se na oblast poradenství ve strategickém HR managementu se zaměřením na management výkonnosti, management kompetencí a talent management. Jako senior konzultant realizuje zakázkové programy rozvoje managementu. Věnuje se i individuálnímu manažerskému koučinku - především v oblasti podpory při dosahování náročných manažerských cílů. Je senior konzultant pro oblast hodnocení zaměstnanců. Specializuje se na vytváření kompetenčních modelů a nástrojů k měření postojových kompetencí a na zavádění systémů pro práci s talentovanými zaměstnanci. Je autorem řady modelových situací a případových studií, které tvoří jádro originálního know-how společnosti Image Lab.

Vzdělání

Absolvoval Lékařskou fakultu UK a atestoval ze všeobecného lékařství a z psychiatrie. Později získal specializované vzdělání v celostní a psychosomatické medicíně. Vystudoval jednooborovou psychologii a psychologii práce na Katedře psychologie University Komenského v Bratislavě. V roce 2002 získal titul „Master of Science in Strategic Human Resources Management“ na Sheffield Business School/Sheffield Hallam University/ MÚVS Praha. Získal akreditaci pro Behaviorální psychoterapii. Absolvoval kurzy aplikované psychologie v USA. Jako host přednáší people management na Anglo-American University a NYP i v programech MBA, je členem lektorského sboru People management institutu.

Kontakty

Tel.: +420 739 428 854

E-mail: info@co-pilot.cz

Fakturační údaje

SHINE Consulting s.r.o.

Oulehla 443, Pozořice 664 07

IČ: 253 18 292, DIČ: CZ 253 18 292

+420 515 533 362


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u KS v Brně, oddíl C, vložka 24686

Napište nám dotaz

Nebo nám zanechte svůj kontakt a my se vám co nejdříve ozveme.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace
x