Martin Kalenda

Spolumajitel a senior konzultant společnosti Image Lab s.r.o.

 

 

Specializuje se na poradenství v managementu a na rozvoj výkonnosti obchodu a marketingu, jeho řízení i nastavení způsobů komunikace se zákazníky. Jako kouč se věnuje především oblasti general managementu a řízení marketingu a obchodu. Je zkušeným lektorem a facilitátorem strategických workshopů a workshopů zaměřených na změnu postojů. Je autorem řady rozvojových programů a metodik, mj. pro Škoda Auto, ČSOB, Medtronic, Porsche, Sberbank. Významným počinem byl kompletní design rozvojového programu „Prodej nové generace“. Je autorem originální aplikace Crew Resource Management pro řízení změn a týmovou práci. Realizoval řadu přednášek a vystoupení na konferencích, publikuje v časopisech Moderní řízení, HRM aj.

Vzdělání

Absolvoval Lékařskou fakultu UK v Hradci Králové. Ukončil jednoleté postgraduální studium na Business School Netherland v oboru General Management Program a také certifikované studium Strategického řízení lidských zdrojů v CMC Čelákovice. V roce 2010 získal titul MBA na Nottingham Trent Univerzity. Je držitelem certifikátu pro projektové řízení IPMA, certifikátu General Management Program, NLP, CELEMI manažerské simulace a dalších.

 

Kontakty

Tel.: +420 739 428 854

E-mail: info@co-pilot.cz

Fakturační údaje

SHINE Consulting s.r.o.

Oulehla 443, Pozořice 664 07

IČ: 253 18 292, DIČ: CZ 253 18 292

+420 515 533 362


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u KS v Brně, oddíl C, vložka 24686

Napište nám dotaz

Nebo nám zanechte svůj kontakt a my se vám co nejdříve ozveme.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace
x