Blog CO-PILOT

Josef Hajkr

Přichází zásadní změna v odměňování klíčových lidí ve firmě

Každý z nás to zná. Najmeme lidi na pracovní pozice. Dáme jim plat a oni pracují pět dní v týdnu, od devíti do pěti. Práce je ale někdy víc, někdy míň. Někdy se projekt zasekne, zkomplikuje, někdy přicházejí nápady hůř a někdy líp. Lidé ale pracují, i když je práce méně. Prostě musejí vyplnit svůj čas, za který je platíme. Když ale vznikne potřeba pracovat na novém projektu, musíme najmout lidi další, protože ti stávající mají svůj čas vyplněný. Jak ale z tohoto začarovaného kruhu ven? A jak nepřicházet o nejschopnější zaměstnance a lépe motivovat lidi k přijetí změn?

Josef Hajkr

Je nekonečný růst tou správnou cestou pro vaši firmu?

Není pochyb, že dnešní doba vyžaduje systematickou práci se strategií firmy a vytvoření prostředí, kde se změny realizují řízeně. Ukážu 4 praktické kroky, jak postupovat, abyste měli z podnikání nebo řízení organizace zase radost.

Josef Hajkr

Naučená bezmocnost a manažeři

V rámci SAMBA komunity měl p. prof. Cyril Höschl skvělou přednášku na téma “Stres, naučená bezmocnost a syndrom vyhoření”. Tato zásadní přednáška mě inspirovala k tomu, abych se pokusil přiblížit několik myšlenek a současně naznačit směr, jak postupovat, aby si člověk nevypěstoval depresi a nepoškodil svůj HW (své tělo) v roli leadra a manažera.

Jiří Plamínek

Naděje jménem malá firma

Velké korporace - včetně podniku zvaného Česká republika - jsou příliš strnulé, než aby od nich mohl vát skutečně svěží vánek. To, co bychom měli ze všech sil podporovat, jsou malé a střední firmy. To ony přinášejí novinky a svižné změny, ony mají zájem, aby svět kolem nás byl svobodný a svobodě přál.

Josef Hajkr

Krátkodobé a dlouhodobé rozhodování managementu

Řešíte dilema dosahování krátkodobých výsledků a tvorby dlouhodobé hodnoty? Zajímá vás, co ve své malé či střední firmě můžete využít z praxe firem velkých?

Kontakty

Tel.: +420 739 428 854

E-mail: info@co-pilot.cz

Fakturační údaje

SHINE Consulting s.r.o.

Oulehla 443, Pozořice 664 07

IČ: 253 18 292, DIČ: CZ 253 18 292

+420 515 533 362


Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u KS v Brně, oddíl C, vložka 24686

Napište nám dotaz

Nebo nám zanechte svůj kontakt a my se vám co nejdříve ozveme.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace
x